Nejnovější události:

Výsledky tomboly z plesu 2020 ke stažení zde

Poslední výjezd

6) 16.2.2020 19:23 Technická pomoc - Spadlý strom

Jednotka vyjela k odstranění spadlého stromu směrem na Oucmanice. Po příjezdu na místo zásahu bylo provedeno rozřezání a odklizení spadlého stromu z vozovky. Poté se jednotka vrátila na základnu.

Galerie - kategorie výjezdy

úvodní obrázek galerie - 6) 16.2.2020 19:23 Technická pomoc - Spadlý strom   6) 16.2.2020 19:23 Technická pomoc - Spadlý strom

Vánoce U Konťáku 2019

V pátek 28.9. proběhl 19. ročník „Vánoc U Konťáku“, kterých se i letos zúčastnil velký počet návštěvníků jak z Brandýsa, tak z blízkých měst a obcí.

Během dne se občerstvilo více než osm stovek lidí, kterým bychom touto cestou rádi poděkovali za jejich návštěvu a podporu této, v našem okolí, nevídané akce.

V průběhu odpoledne si hlavně nejmenší návštěvníci tradičně zařádili ve sněhové pěně.

Jako každoročně musíme i letos poděkovat několika desítkám členů, kamarádům a známým, kteří pomohli s přípravami a průběhem slavnostního dne. A přesto, že letos nebyl překonán rekord v počtu kilogramů napečeného cukroví (což samozřejmě donekonečna nejde), tak musím vyjádřit zvláštní dík za podporu a obětavost partě skvělých „cukrářek“ za napečení úctyhodných 170,3 kg výborného vánočního cukroví. Neuvěřitelných 117 druhů bylo rozděleno na více než čtyři stovky porcí. Velký dík patří samozřejmě i do kuchyně, protože polévka, řízky i bramborový salát byly skvělé.

Zisk z prodaného cukroví bude jako každoročně použit na rozšíření a údržbu dětského hřiště s trampolínou.

Ještě jednou velké poděkování všem návštěvníkům a všem, kteří se po celou sezónu podíleli na chodu tohoto zařízení.

Provoz kiosku byl pro letošní rok ukončen. Sejdeme se zde tradičně 30.4. při pálení čarodějnic.

Výjezdy 2020