Poslední události:

Pouťová zábava U Konťáku

Poslední výjezd

23) 25.5.2024 9:20 Technická pomoc – Dobrá voda

Jednotka vyjela k záchraně topící se osoby v řece na Bezpráví. Po příjezdu na místo se zde již nacházela jednotka HZS Ústí nad Orlicí, která nás informovala, že došlo k pádu staršího muže ze srázu do řeky. Před příjezdem jednotek pomohli topícímu se muži kolem projíždějící cyklisté. Muž byl předán posádce ZZS Ústí a jednotky se poté vrátily zpět na svoje základny.

Galerie - kategorie výjezdy

úvodní obrázek galerie - 17) 29.4.2024 17:39 Požár – Mostek   17) 29.4.2024 17:39 Požár – Mostek

Výcvik ve flashover kontejneru ve Vysokém Mýtě

Ve čtvrtek 9.5. se naše jednotka společně s JSDH Česká Třebová zúčastnila výcviku ve Vysokém Mýtě. Na tomto výcviku jsme byli seznámeni s problematikou požárů v uzavřených prostorech, vyzkoušeli si práci s proudnicí a na závěr si prošli "peklem" ve flashover kontejneru. Tento kontejner simuluje reálný požár v uzavřeném prostoru a hasiči se mohou seznámit s nebezpečnými jevy, které můžou hasiče při tomto požáru potkat.

vystrahy

Výjezdy 2024