Tábořiště „U Konťáku“

kontak

Tábořiště „U Konťáku“ se nachází na pravém břehu tiché Orlice, hned vedle fotbalového hřiště vzdálené cca 600m od centra Brandýsa nad Orlicí a cca 400m od vlakového nádraží. V těsné blízkosti prochází také inline cyklostezka Ústí nad Orlicí – Choceň. V areálu tábořiště se nachází kompletní sociální zařízení včetně sprchy s teplou vodou a toalet.

Dále se zde nachází kiosek a dětské hřiště s pískovištěm. Z tohoto důvodu je kiosek využíván i širokou veřejností našeho města.

hristatko

Ubytování u nás je možné pouze ve vlastních stanech či karavanech na vždy posekané travnaté ploše. V poslední době je čím dál více využíváno především vodáckými turisty, kteří připlouvají po tiché Orlici. V blízkosti tábořiště se nachází i mnoho krásných míst na procházku jako jsou pomník J.A.Komenského, přírodní Labyrint, koupaliště, zřícenina hradu atd.

Otevírací doba kempu: 1.5. – 30.9. nonstop
Kapacita stanů: 30