9) 1.12.2010 17:10 Technická pomoc - zapadlý automobil

Naše jednotka vyjela na žádost řidiče osobního automobilu, který se ocitl v příkopě u křižovatky na Říčky. Na místě bylo vozidlo pomocí lana vytaženo zpět na vozovku čímž byla zprůjezdněna komunikace a jednotka se poté vrátila zpět na základnu.

8) 4.11.2010 17:53 Požár – Choceň

Po vyhlášení poplachu KOPIS Pardubice jsme vyjeli k požáru mycího zaříření v areálu firmy Agro a.s Choceň. Po našem příjezdu se zde již nacházely jednotky JSDH Choceň a HZS Vysoké Mýto, které měly požár již uhašen. Proto naše jednotka nezasahovala a vrátila se zpět na základnu.

7) 2.7.2010 12:39 Požár - Brandýs

Po vyhlášení poplachu KOPIS Pardubice jsme vyjeli na požár trávy na železničním náspu u fotbalového hřiště v Brandýse. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že hoří na 2 místech. Proto byl nasazen 1 C proud na jejich likvidaci. Ještě před naším příjezdem se pokoušel požár uhasit práškovým hasicím přístrojem výpravčí z nedaleké stanice ČD. Po uhašení se jednotka vrátila zpět na základnu.

6) 8.6.2010 16:40 Technická pomoc - spadlý strom Brandýs

Po nahlášení události soukromou osobou jsme vyjeli s DA12 Iveco na odklizení spadlého stromu, který se nacházel na cyklostezce směrem na Mítkov. Po příjezdu na místo události bylo provedeno rozřezání a odklizení stromu z prostoru cyklostezky. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

5) 28.5.2010 20:56 Technická pomoc - spadlý strom Brandýs

Po vyhlášení poplachu jednotka vyjela na odstranění spadlého stromu přes cestu mezi Brandýsem a Pernou. Po příjezdu na místo události, bylo pomocí motorové pily provedeno rozřezání a následné odklizení stromu z vozovky.Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

4) 24.5.2010 18:45 Technická pomoc - zapadlý automobil

Po nahlášení řidičem automobilu jsme vyjeli k přírodnímu labyrintu v Brandýse, kde se nacházel zapadlý dodávkový automobil. Proto byl pomocí lana a DA12 Iveco vytažen zpět na cestu. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

3) 22.5.2010 19:43 Technická pomoc - spadlá větev Perná

Po vyhlášení poplachu jednotka vyjela na odstranění spadlé větve mezi Brandýsem a Pernou. Na místě bylo provedeno rozříznutí větve a její následné odtažení mimo vozovku. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

2) 5.2.2010 18:26 Požár - Darebnice

Po vyhlášení poplachu jednotka vyjela s CAS 32 k požáru zahradní chatky v Darebnicích. Po našem příjezdu se zde již nacházela jednotka JSDH Choceň a HZS Vysoké Mýto. Proto se naše jednotka připravila na případné doplňování vody těmto jednotkám. Část členů pomáhala s rozebíráním části chatky z důvodu skrytých ohnisek hoření. Po uhašení se jednotka vrátila zpět na základnu.

1) 27.1.2010 13:33 Technická pomoc – zapadlý autobus

Náš letošní první výjezd nám byl vyhlášen na technickou pomoc a to zapadlý autobus, který se nacházel v kopci na výjezdu z Brandýsa směrem na Oucmanice. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno že autobus je zadním kolem zapadlý v příkopě. Proto byl pomocí lana vytažen zpět na vozovku. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.