2) 13.1.2019 19:19 Požár - Choceň

Jednotka vyjela k požáru přádelny do Chocně. Po příjezdu na místo zásahu se zde již nacházela jednotka JSDH Choceň a HZS Vysoké Mýto. Velitel zásahu nás informoval, že došlo k zahoření stroje na zpracování bavlny. Proto se čtyři naši členové vybavili dýchací technikou a prováděli střídání hasičů při vybírání bavlny ze stroje a jejím vyvážení ven na volné prostranství, kde se provádělo její dohašování. Dále jsme nasadili přetlakový ventilátor k odvětrávání zasaženého prostoru. Po uhašení a kompletním odvětrání haly se naše jednotka vrátila na základnu.

1) 8.1.2020 10:16 Požár - Choceň

Jednotka vyjela k požáru bytu v Chocni. Po příjezdu na místo události se zde již nacházely jednotky JSDH Choceň a HZS Vysoké Mýto, které prováděly hašení kuchyně jednoho z bytů. Proto naše jednotka byla ponechána v záloze na místě události. Po uhašení kuchyně byla naše jednotka odeslána zpět na základnu.

Výjezdy 2020