11) 28.4.2021 15:20 Požár – Choceň

Jednotka vyjela k valícímu se kouři z bytu ve třetím patře činžovního domu v Chocni. Po příjezdu na místo události zde již zasahovaly jednotky JSDH Choceň a HZS Vysoké Mýto, které nám sdělily, že se v bytě nikdo nenachází a na sporáku je připálené jídlo. Proto jsme byli ponecháni v záloze a následně odesláni zpět na základnu.

10) 3.4.2021 15:20 Požár - Choceň

Jednotka vyjela k nahlášenému požáru staré výtopny v Chocni. Po příjezdu na místo se zde již nacházely jednotky JSDH Choceň a HZS Vysoké Mýto. Požár malého rozsahu byl uhašen jednotkou Choceň ještě před naším příjezdem, proto naše jednotka nezasahovala a vrátila se zpět na základnu.

9) 1.4.2021 9:14 Ostatní pomoc - Brandýs

Jednotka vyjela do Žerotínovy ulice v Brandýse, kde pomohla s transportem pacienta ze sanitního vozu do prvního patra činžovního domu. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

8) 20.3.2021 17:44 Planý poplach – Brandýs

Jednotka vyjela na sídliště V Zahradách, kde se mělo nacházet hořící hnízdo na komíně. Po příjezdu na místo zásahu jsme žádný požár nenalezli. Proto se pro klid oznamovatele vydali dva členové na střechu činžovního domu a poté na komín kotelny. Mezi tím dojela jednotka HZS Ústí i s automobilovým žebříkem, kterého nebylo nakonec potřeba. Protože na komíně bylo zjištěno, že se opravdu o žádný požár nejedná a hnízdo je v pořádku. Událost byla proto překvalifikována na planý poplach a jednotky se vrátily zpět na základny.

7) 3.3.2021 8:10 Dopravní nehoda - Orlické Podhůří

Jednotka vyjela k dopravní nehodě mezi Pernou a Rvištěma. Po příjezdu na místo události bylo zjištěno, že jde o nehodu osobního vozidla, které se několikrát přetočilo přes střechu a skončilo zpět na kolech na louce několik desítek metrů pod silnicí. Řidič se nacházel již mimo vozidlo, proto jsme provedli předlékařské ošetření a nasazení krčního límce. Dále jsme provedli protipožární opatření na vozidle a jeho zajištění. Po dojezdu ZZS Ústí nad Orlicí a HZS Ústí nad Orlicí jsme pomohli s uložením pacienta do vakuové matrace a následným transportem do sanitky. Po celou dobu jsme prováděli řízení provozu na komunikaci. Po dojezdu policie bylo rozhodnuto, že vozidlo nepřekáží silničnímu provozu, a tudíž se jednotky mohou vrátit zpět na základny.

6) 4.2.2021 14:42 Technická pomoc - Brandýs

Jednotka vyjela k vytažení zapadlého osobního automobilu na farskou zahradu v Brandýse. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že vozidlo se nachází zhruba v polovině rozbahněné zahrady. Proto jsme pomocí navijáku z naší CAS vozidlo vytáhli na komunikaci. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

5) 22.1.2021 9:17 Technická pomoc - Brandýs

Jednotka vyjela na pomoc ZZS do ulice Tyršova. Po příjezdu na místo jsme pomohli s transportem pacienta do sanitky. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

4) 19.1.2021 18:16 Technická pomoc - Brandýs

Jednotka vyjela na pomoc uvízlému autobusu v kopci směr Mostek. Po příjezdu na místo zásahu bylo zjištěno, že autobus je uvízlý v prudké zatáčce, která byla částečně průjezdná pro osobní vozidla. Přes KOPIS byl povolán sypač SÚS. Jelikož sypač stále nejel, provedli jsme posolení části vozovky za autobusem, aby mohl kousek couvnout a my se okolo něho dostali s CAS. Poté byl pomocí ocelového lana zapřažen a vytažen až na kopec, kde byl odpojen a pokračoval sám v jízdě. My jsme se v Mostku otočili a vrátili se zpět na základnu.

3) 18.1.2021 19:42 Technická pomoc - Brandýs

Jednotka vyjela k odstranění spadlého stromu opět směr Seč. Po příjezdu na místo byl strom rozřezán a odstraněn z vozovky. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

2) 12.1.2021 15:10 Technická pomoc - Brandýs

Jednotka vyjela k odstranění spadlého stromu směr Seč. Po příjezdu na místo bylo provedeno odstranění a odklízení stromu. Po zprůjezdnění komunikace se jednotka vrátila zpět na základnu.

1) 8.1.2021 7:51 Technická pomoc - Brandýs

Jednotka vyjela k odstranění spadlého stromu na cyklostezce směr Mítkov. Po příjezdu na místo jsme provedli rozřezání a odklizení stromu z cyklostezky. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

Výjezdy 2021